18 Şubat 2013 Pazartesi

 
 
 
 
PATLICAN  DEYİP  GEÇMEYİN
 


                      Sofralarımızın vazgeçilmez sebzesi patlıcan yine imdadımıza yetişiyor....... Basur hastaları bu kürümüzü denemenizi tavsiye ediyorum. Nasıl mı olacak işte tarif........
               
     Malzemeler

   10 tane patlıcanın yeşil saplı kısmı
   10 su bardağı su

      Yapılışı

   10 tane patlıcanın yeşil kısmı soyulur ve 10 bardak suyla yaklaşık 10-15 dakika haşlanır. Sabah ve akşam birer bardak içilir. Açlık veya tokluk önemli değil. 5 gün süren bu kürün ardından basur hastalığınız inşallah Allahın izni ile şifa bulacaktır. Tavsiye ettiğim yakın çevrem şifa buldu. İnşallah bu sorunu yaşayan hastalara şifa olur..................3 yorum:

  1. AAAAA bu yöntemi ben yıllar evvel duymuştum ama tam olarak nasıl uygulandığını hatırlamıyordum. İnanın çocuklar gibi sevindim. Yıllardır onca para döktüm, tabi canımın yanmasını da üstüne eklersek :( hepsi boşa gitti. Sarımsak kürünüzü uyguladım yakın zamanda zaten o beni rahatlattı. Bu meret hastalıktan kurtar beni Allahım diye yalvarıyordum, şükürler olsun inşallah arzum hanım sayende vesile olacaksın. şimdiden çok teşekkür ederim. Sonucu en kısa sürede yazacağım. Yalnız sormak istediğim bir şey var. Patlıcam şimdi tam mevsimi değil aslında yazı da bekleyecek gücüm yok ne yapmalıyım.

    YanıtlaSil
  2. İşte buuuuuuuuuuu basurun düşmanı patlıcan. Teşekkürler arzum hanım. Derdi veren Allah dermanını da veriyorrrrrr :))))

    YanıtlaSil
  3. Peki bu yapilan kur 5gun dayanabilir mi bozulmaz mi?

    YanıtlaSil

LÜTFEN YORUMLARINIZI BURAYA YAZINIZ, SİTEMİ ZİYARET ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.